Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Batalion – akordy › Nový příspěvek: Batalion – akordy
Zdravím a děkuji za vysvětlení. Za chvíli odjíždím na Trampský širák a v neděli máme pokračování na chatě, tak to partě předhodím a zkusím to zahrát. Hezký víkend. Honza