Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › znovu nahrané písně › Nový příspěvek: znovu nahrané písně
Ahoj, je to kvůli velmi špatné kvalitě starých videí. Není v mých silách opravit vše, ale ty nejznámější písně bych ráda časem obnovila. Tedy znovu a lépe. 🙂