Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den Michaelo,
mohla bych poprosit o zpracování písničky Jožin z bažin od Ivana Mládka? Děti jí mají moc rády, tak bych jim jí ráda zahrála. Nevím si rady hlavně s rytmem.
Předem děkuji
Ludmila