Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den, a co takhle pro kytaru Bow Down Mister od Culture Club / Boy George? Akordově se mi nezdá tak, těžká, ale rytmicky absolutně nevím, jak na ní… Každopádně děkuji za Vaši práci, děláte ji skvěle. Hezký den!