Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Jdu cestou necestou – rytmus › Nový příspěvek: Jdu cestou necestou – rytmus
Dobrý den, písnička je na 4 doby, nejlepší je tedy pustit si mé video „Rytmus na 4 doby“ a tam si vyberete takový, který by se Vám tam líbil nejvíc. 🙂