Home › Fóra › Fórum › Jarek Nohavica › Nový příspěvek: Jarek Nohavica
Dobrý deň, keď dávate viac ako dve tóniny, alebo je text veľmi dlhý, nedá sa mi pohodlne stiahnuť v „čitateľnej“ verzii. Písmo je veľmi malé. Napríklad teraz Šnečí blues. Neviem ako to dať do čitateľnej podoby. Nedalo by sa to rozdeliť na dve strany? Ďakujem.