Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den 🙂 I já se přidám s nápadem na písničku. Bylo by fajn, kdyby se dostal na poradník i Hotel California … Nejlépe v češtině (třeba Jiří Korn nebo Jakub Smolík), Protože anglicky umím jen jist a pít 🙂 dekuju a hezký den