Home › Fóra › Fórum › Míšo děkujem !!! › Nový příspěvek: Míšo děkujem !!!
I já bych touto cestou chtěla taky poděkovat. Kytaru jsem voprasila cca po 10 letech a musím říct, že me to pořád baví. Tak trošku se teď k tomu peru s ukulele. Lekce (písničky) jsou podávány lidskou formou, tak aby to lidi podpořilo a neodradilo diiiiikyyyy. Fakt paráda 🙂