Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Míšo děkujem !!! › Nový příspěvek: Míšo děkujem !!!
…… a díky té pozitivní energii, přátelé, kterou máme od Míši, se nám tak dobře brnká a daří dělat pokroky……