Dobrý večer Paní Medek, ještě jednou Honza. Moc se omlouvám, že se vracím ještě k mému nápadu (nechci zneužívat vaší dobroty a nechci být na obtíž-jste moc milá a příjemná paní učitelka které si vážím) ale chci se jen zeptat: šlo by, kdyby už někdy došlo na uskutečnění mého nápadu s videem/videi o skládání písní, myslím že se téma trochu týká harmonie (které vůbec nerozumím-bohužel 🙁 ) šlo by ve videu/videích zabrousit i do těchto vod? Děkuji za odpověď a ještě jednou se omlouvám že jsem znovu napsal. S pozdravem H.
-
Odpověď byla upravena Před 6 roky a 5 měsíci uživatelem
Jan.