Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávaní – kde a jak začít? › Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?
Dobrý den, Tome,
v základních číslovaných lekcích učím vybrnkávání od začátku. Takže zkuste 10. lekci Sedmikráska, pak 11. Kometa, pak 15. Hallelujah, nakonec 17 Na kameni kámen. Zdraví Michaela