Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávaní – kde a jak začít? › Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?
Baré akordy jsou při vybrnkávání vždy špatně hratelné. K F mohu poradit používat bas na struně D a chytat tedy jen malé baré na melodických strunách, ale přijdou další baré akordy, u kterých to již takto nevyřešíte. Takže doporučuji tomu dát čas a trénovat.