Home Fóra Fórum Vybrnkávaní – kde a jak začít? Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?

n.salasova
Přispěvatel
Počet příspěvků: 72

Dobrý večer moc se omlouvám ale mohu se zeptat kdy ž budu vybrnkávat akord f na které položím prsty já si tento hmat nepatuji . Jsem totiž zvyklá na velké barré ale ještě ho nevybrnkám jinak používám velké barré trénuji to. Děkuji Nikola salašová