Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávaní – kde a jak začít? › Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?
Dobrý večer moc se omlouvám ale mohu se zeptat kdy ž budu vybrnkávat akord f na které položím prsty já si tento hmat nepatuji . Jsem totiž zvyklá na velké barré ale ještě ho nevybrnkám jinak používám velké barré trénuji to. Děkuji Nikola salašová