Home › Fóra › Fórum › Míšo děkujem !!! › Nový příspěvek: Míšo děkujem !!!
Nějak mi tady ty děkovačky váznou 🙂 Ne, nechci, aby byl můj příspěvek tzv.TOP, ale stále se domnívám, že výuka hry na kytaru v podání Míši je na internetu nejlepší, ba dokonce ojedinělá. Neznám nikoho, kdo by s úsměvem a trpělivostí, kterou paní Míša má na internetu vyučoval lidi, od začátečníků, až po ty pokročilé….