Home › Fóra › Fórum › Míšo děkujem !!! › Nový příspěvek: Míšo děkujem !!!
Také se chci přidat k vám všem, co děkujete Paní Míše za její práci-mockrát děkuji za každé nové video které přidávate nejen zde na stránkách, ale i co se týče hry z not na youtube. Paní učitelka vše výborně vysvětluje a člověk se s ni dobre učí. Paní Miso, hodně ZDRAVÍ a štěstí do dalších dni. J.