Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den,
v první řadě velké díky 🙂 našla jsem Vše stránky náhodou a opravdu mi hodně daly. Jsem začátečník samouk , takže každá rada dobrá 🙂
Mohla bych poprosit o zpracování písně od Adama Ďurici- Zatancuj si somnou?
Mnohokrát děkuji,
Veronika