Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávaní – kde a jak začít? › Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?
Dobrý podvečer paní učitelkou učím se písničku zatímco se koupeš a chtěla bych vybrnkávat . nevím ale u akordu h čím na které struně vybrnkávat mů6ete mi prosím poradit děkuji n. Salašpvá