Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávaní – kde a jak začít? › Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?
Omlouvám ale akord h čím je bas na které struně u vybrnkávání děkuji