Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávaní – kde a jak začít? › Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?
Dobrý podvečer Míšo mohu se zeptat jestli akord h mi se dá prostřídal s jiným basemu vybrnkávání a čím to je že mi tento akord špatně zní u vybrnkávání děkuji moc n.salašová