Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Návrh na písničku › Nový příspěvek: Návrh na písničku
Dobry den, muzu si prat picnicku Darmodej od J.Nohavici a Az me andele od P.Spaleneho? Dekuji. Jste super,moc me to bavi. Diky za tuhle skolu.