Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Ukulele – rytmus › Nový příspěvek: Ukulele – rytmus
No, v blízké době asi ne, je toho fakt moc, co musím předělat, dodělat, atd… 😀