Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Ladenie gitary › Nový příspěvek: Ladenie gitary
Paní Míšo mám dotaz k ladění kytary mohu se zeptat jak ladíme kytaru po nasazení kapodastru_do jakých tónu moc zdravím nikolka