Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávaní – kde a jak začít? › Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?
Dobrý den Míšo mohu u akordů fismi při vybrnkávání použít i bas D nebo se používá bas e? Moc děkuji za pomoc nikolka