Home Fóra Fórum Vybrnkávaní – kde a jak začít? Nový příspěvek: Vybrnkávaní – kde a jak začít?

n.salasova
Přispěvatel
Počet příspěvků: 72

Dobrý den Míšo mohu u akordů fismi při vybrnkávání použít i bas D nebo se používá bas e? Moc děkuji za pomoc nikolka