Home › Fóra › Fórum › Kytara jako ukulele + návrh na písničku › Nový příspěvek: Kytara jako ukulele + návrh na písničku
Dobrý den,
většinou je ukulele laděné co C, pak opravdu, když dáte kapodastr do 5. políčka, jste jako na ukuleli. Ty dvě basové struny jsou tam pak opravdu navíc a pokud chcete hrát na kytaru jako na ukulele – tedy stené hmaty, pak doporučuji ty dvě struny sundat. Protože pak těžko uhlídáte, abyste za ně nebrnkal a znělo by to špatně.
Ohledně Vašeho přání na píseň – písnička Prodavač limonád patří k méně známým písním, což by vůbec nevadilo, kdybych neměla přání od uživatelů tak moc. Takhe prostě musím vybírat, na úplně všechna přání se nedostane. CHtěl byste to na ukulele?