Home Fóra Fórum Kytara jako ukulele + návrh na písničku Nový příspěvek: Kytara jako ukulele + návrh na písničku

Michaela Medek
Šéf
Počet příspěvků: 571

Dobrý den,
většinou je ukulele laděné co C, pak opravdu, když dáte kapodastr do 5. políčka, jste jako na ukuleli. Ty dvě basové struny jsou tam pak opravdu navíc a pokud chcete hrát na kytaru jako na ukulele – tedy stené hmaty, pak doporučuji ty dvě struny sundat. Protože pak těžko uhlídáte, abyste za ně nebrnkal a znělo by to špatně.

Ohledně Vašeho přání na píseň – písnička Prodavač limonád patří k méně známým písním, což by vůbec nevadilo, kdybych neměla přání od uživatelů tak moc. Takhe prostě musím vybírat, na úplně všechna přání se nedostane. CHtěl byste to na ukulele?