Home › Fóra › Fórum › Kytara jako ukulele + návrh na písničku › Nový příspěvek: Kytara jako ukulele + návrh na písničku
Zdravím, děkuji za potvrzení informace, zkoušel jsem to jako zpestření. S písničkou (pokud se k ní dostanete, tak na kytaru) se netrapte, chápu, že přání je mnoho a máte jen dvě ruce. Tak ji nechte u ledu, snad se objeví ještě nějací pamětníci se stejným přáním.
Pěkný den.