Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Ahoj Michaela,
chcela by som poprosit o piesen Aint no sunshine od Light House Family v nejakej peknej akustickej verzii. A mozno este potom aktualne od skupiny Smola a Hrusky Kvasok a ja (Home Office Quarantine Corona Covid 19 Sourdough Song).
Dakujem krasne a prajem prijemnu dovolenku 😊