Home Fóra Fórum Nové písničky / lekce Nový příspěvek: Nové písničky / lekce

xxtardis
Přispěvatel
Počet příspěvků: 2

oprava: Ráda se miluje už byla nahrána, pardon – hned se na ni jdu podívat. A nahrazuji ji v seznamu naprosto nádhernou písní Samotářka (Bídníci). Ta by mě vážně potěšila, mimo jiné 🙂 Děkuji