Home › Fóra › Fórum › Batalion – akordy › Nový příspěvek: Batalion – akordy
Dobrý den, obě verze jsou správné. I když v originálu slyším spíš tu s G akordem, já sama tam moc ráda dávám právě Emi, a proto jsem se asi i v lekci spletla. Vyberte si, co se Vám víc líbí. Zdraví Michaela