Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Dotaz začátečníka › Nový příspěvek: Dotaz začátečníka
Dobrý večer Paní Míšo, měl bych dotaz k používání metronomu. Je pravda, že když budu nějaký čas cvičit rytmiku s touto pomůckou, tak si zlepším provedení hry všech písní,které si zahraji? Děkuji za odpověď,Váš student Jan