Dobrý den, písnička je v tónině G dur, tedy tam opravdu patří tón fis. Nicméně se často v písních přechází na malou chvilku do akordů tóniny jiné. Zde nás akord G7 na chvilku uvedl do C dur, následně nás A7 uvedl do D dur a pak zpět do původní tóniny G dur. Zdraví Michaela