Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Lupa › Nový příspěvek: Lupa
Zdravím, Marie. Přihlásil jsem se i na tabletu, a vzhled stránky je stejný jako na PC, tedy včetně košíku a lupy. Jste si jista, že že vám chybějící položky horní lišty jen neschovávají za okrajem displeje? Nestačí se posunout doprava?