Home › Fóra › Fórum › Nová kytara, problem. › Nový příspěvek: Nová kytara, problem.
Hezký den. Tak desítky DAddario nataženy, ještě jsem trošku upravil na nultem pražci výšku strun a je to teď o mnoho lepší. Už si na sebe zvykáme a hraju už skoro tak špatně jako předtím. Jako skok z devítek na dvanáctky to už bylo asi nad síly i zkušenějších.
Jen mi přijde, že se každou novou věc učím strašně dlouho (teď zrovna bojuju s H7 v Hotel California) a i poté co mám pocit, že jsem to zvládnul, ještě dělám chyby spíše v nepřesnosti hmatu. Je na to prosím nějaký „lék“? Věnovat se více a pomaleji cvičení výměny akordů a nesnažit se hrát celé skladby? Půjde to vůbec, když je člověk takové kopyto? 🙂
Děkuji K.H.