Home Fóra Fórum Blues Nový příspěvek: Blues

h.machacek
Přispěvatel
Počet příspěvků: 4

Dobrý den,
já se k panu Kabrnovi připojuji. Jsem stejně starý jako on a blues poslouchám od 14 let, tedy vlastně celý život. Pokouším si občas i něco zahrát se střídavým úspěchem a nějaká lekce by mi určitě moc pomohla.
Děkuji.

Zdraví
Jan Macháček