Home › Fóra › Fórum › Dotaz začátečníka › Nový příspěvek: Dotaz začátečníka
Dobrý večer Paní Míšo, měl bych dotaz k písni ,,Vlaštovko leť“. Na konci písně/sloky se u akordu G6 hraje jako bas basová struna E ve třetí poloze? A ještě, prosímVás, mám tento akord vybrnkat P123? Či jinak? Nešlo mi to ,,odtušit“ z videa. Děkuji mockrát za pomoc. S přáním hezkých dní a pevného zdraví Honza