Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Ahoj,
vubec bych se nebranil, kdyby jsi pridavala vice Nedvedu 🙂 Ucim se vetsinu jejich pisnicek tech znamejsich, ale ne vzdy se mi uplne dari priblizit se originalu