Home › Fóra › Fórum › Zvuk kytary ve tvych videiich › Nový příspěvek: Zvuk kytary ve tvych videiich
Dekuji za odpoved, moc jsi me ale nepotesila 😀 doufal jsem, ze je v tom nejaka zvukova technika 😀 Mam tez kytary v podobne cenove relaci i drazsi a sruny vzhledem k tomu ze hraji X hodin denne menim jeste casteji ,ale rozhodne z toho nevytahnu tak krasny, cisty a konkretni zvuk jako ty. :-)))
No tak nezbyva mi nic jineho nez trenovat a trenovat a kdyz to nepujde, tak trenovat jeste vic