Home › Fóra › Fórum › Vybrnkávání – Něco o lásce › Nový příspěvek: Vybrnkávání – Něco o lásce
Tu ozdobu v base jste napsala dobře. Pak se zahraje dvakrát akord G s tou malou ozdobou, tedy bas 1 2 3, bas bas 1 2. Pak následuje to, co ukazuji jako předehru.