Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Návrh na písničku › Nový příspěvek: Návrh na písničku
Dobrý večer, děkuji za pěkné písničky co nám Míšo připravujete a přimlouvám se za píseň KŘÍŽEK od Nedvědů, nějak si s tím neumím poradit.