Home › Fóra › Fórum › Dotaz začátečníka › Nový příspěvek: Dotaz začátečníka
Zdravím Vás, Honzo, hra s basy souvisí s tím, že znám noty a vím, z čeho se skládají akordy. Nicméně i kytarista, který nemá o těchto věcech znalosti, se časem pár základních basových pustupů naučí, neb se v písních opakují. Příkladem je postup z akordu C do Ami přes C/H, nebo z akordu G do Emi přes G/Fis.
Zdraví Michaela