Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Dotaz začátečníka › Nový příspěvek: Dotaz začátečníka
Dobrý večer Paní Míšo, měl bych dotaz ohledně pisne Anděl od Xindla X. Jde o mezihru-z videa jsem nepochopil prstoklad akordu A7. Pomohla byste mi? Děkuji moc za případnou pomoc.S pozdravem Honza