Home Fóra Fórum Dotaz začátečníka Nový příspěvek: Dotaz začátečníka

Jan
Přispěvatel
Počet příspěvků: 45

Dobrý večer Paní Míšo, měl bych dotaz ohledně mych zacatku skládání pisni na kytaru. Hraji již necelé tři roky pisne jak podle Vás, tak podle meho pana učitele. Nyní zkouším komponovat jednoduché písně, bohužel moc se nedaří. Chci se zeptat, není to třeba o tom, že je ještě na skládání brzy,protože je to hodně o hudebním sluchu, který se spolecne s kreativitou musí vytrenovat? Děkuji mockrát za případnou odpověď. S pozdravem a přáním pevneho zdravi kytarista Honza