Home › Fóra › Fórum › koukám jak celá zemně vstává › Nový příspěvek: koukám jak celá zemně vstává
Dobrý den, tuto písničku se můžete naučit hrát velmi dobře podle kytarové lekce. Akordy nejsou těžké, takže jediné, co potřebujete vědět, je rytmus a ten je stejný, jak u kytary, tak u ukulele. Tato kytarová lekce má minimální počet shlédnutí, proto se nechci pouštět do ukulelové lekce, neboť by má práce byla pro velice úzký okruh lidí. Omlouvám se. Ale jsem si jistá, že to dle té kytarové lekce dáte v pohodě. 🙂
Zdraví Michaela