Home › Fóra › Fórum › chybějící akordy nad slovy › Nový příspěvek: chybějící akordy nad slovy
Dobrý den, Lukáši,
ve všech zpěvnících to funguje tak, že máte napsány akordy pouze nad první slokou a refrénem. Následně se melodie i akordy opakují, proto se nad další sloky akordy nepíší. Je pro Vás velmi dobré si na tento systém zvyknout, i když to bude chvíli trvat. Tedy nějakou dobu hrajte pouze první sloku a až si na doprovod zvyknete, uvidíte, že Vám půjdou i další sloky. Protože akordy se vážou především k melodii.
Zdraví Michaela