Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › plavci › Nový příspěvek: plavci
Rozhoduji se podle toho, jestli je písnička hezká i na ukulele. 🙂 A když je přání k písni právě na ukulele, radši ji udělám i na kytaru, neb to mám při jedné práci a beztak se pak stává, že si ji někdo na tu kytaru znovu požádá.