Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den, Michaelo, velmi děkuji za všechny písničky. Velmi mě potěšila Něco o lásce:) Ráda bych Vám přidala tipy na další do pořadníku:
Nohavica – Ještě mi scházíš
Radúza – Jednou to pomine
Děkuji! Pěkné léto.