Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › přechod z akordu G na E › Nový příspěvek: přechod z akordu G na E
Dobrý den, díky moc za rady, tak alespoň vím, že nemám zbytečně nic vymýšlet a prostě se naučit dobře přeskakovat. 🙂