Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Tichá noc › Nový příspěvek: Tichá noc
Dobrý den, jasně, lekci k této písni natočím. Čekejte ji před Vánoci. 🙂 Zdraví Michaela