Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Skládanka nebo Kohout › Nový příspěvek: Skládanka nebo Kohout
Dobrý den Míro, obě písničky na mých stránkách již jsou. Sice jsou staré a tedy v horší kvalitě, ale určitě se dle nich dobře naučíte. Zdraví Michaela