Home › Fóra › Fórum › Rytmus v pravé ruce › Nový příspěvek: Rytmus v pravé ruce
Zdravím,
problémy s rytmem jsou naprosto normální a běžné, obzvlášť u dospělých, kteří s hudbou teprve začínají. Doporučuji dlouho vydržet pouze se základním rytmem – tedy u každé písně tím nejlehčím. Může to trvat i rok, či dva a nevidím v tom problém – doprovázet takto písně. S pionýrákem již může být problém – jak si na něj člověk zvykne, strká jej všude, aniž by vlastně správně chytil rytmus. Takže bych jej odložila na pokročilejší dobu.
Vydržte! 🙂
Zdraví Michaela