Dobrý den, omlouvám se, ale pokud písničku neukazuji v originální tónině, je to proto, že by byla příliš těžká. Nicméně vím, že na webu vždy najdete text s akordy v originální tónině. Také není jednoduché vkládat jednotlivé texty s akordy ve více tóninách. A to jsou všechny důvody, proč to tak dělat nebudu. Zdraví Michaela